10 lat minęło...

W sobotę 10 czerwca 2017 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie odbyła się niecodzienna uroczystość - 10-lecie UTW w Chrzanowie. W części oficjalnej obchodów zostały wręczone nagrody, wyróżnienia oraz podziękowania zarówno dla słuchaczy jak i dla osób i instytucji, które współpracując z naszym uniwersytetem, znacząco przyczyniają się do jego efektywnych działań na rzecz osób w "jesieni życia". Część artystyczna to historia UTW opowiedziana tańcem i piosenkami zespołu ABBA w wykonaniu słuchaczy uniwersytetu. Spektakl powstał dzięki zaangażowaniu i pasji wielu osób: Katarzyny Kulczyk, Maryli Kramarczyk i Haliny Pstruchy oraz wszystkich artystów biorących udział w przedstawieniu. Z okazji jubileuszu powstało również wydawnictwo "10 lat UTW w Chrzanowie, czyli na co stać studencka brać". Redaktorem książki jest Agnieszka Rybińska-Dusza, a w skład  zespołu redakcyjnego weszli słuchacze: Teresa Bigaj, Zofia Górecka, Adam Kasperkiewicz (red. naczelny), Barbara Latkowska, Urszula Liszka, Janina Łyko, Wiesława Molik-Bak, Barbara Olszowska.

Kochani, te dziesięć lat zleciało jak jeden dzień. Dzięki Wam - słuchaczom, działamy, spełniamy się, realizujemy marzenia, przyjaźnimy się, nie jesteśmy sami. Niechaj nadal trwa ten fonomen wciąż potrzebnej i niezastąpionej  organizacji, która jako cel obrała sobie aktywizację seniorów oraz zmianę myślenia o nich. Starajmy się nadal integrować nie tylko samo środowisko seniorów, ale także uświadamiać dzieciom i młodzieży, że wraz z wiekiem nie musi kończyć się pełna aktywność społeczna. Z życzeniami wielu cudownych chwil na UTW.

Zarząd Stowarzyszenia UTW w Chrzanowie

Fotografie wykonał Marek Gołębiowski.

 

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.