Trzeci Wiek z Jedynką na Piątkę - zakończenie projektu

 W gościnnych progach Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, współrealizatora projektu, 9 października 2017 odbyło się podsumowanie i zakończenie realizacji projektu „Trzeci Wiek z Jedynką na Piątkę!”.

Jeszcze tylko podsumowanie i prezentacja w Warszawie oraz zadeklarowana pomoc uczniom w nauce, jeśli zaistnieje taka potrzeba. W spotkaniu uczestniczyli wolontariusze, ich podopieczni, rodzice uczniów, a także prezes SUTW Lucyna Kozub-Jentys, dyrektor SP Nr 1 z OI Małgorzata Dziuba, sołtys wsi Olszyny Tadeusz Mastalski. W miłej atmosferze, przy ciastku i napojach, biegły podsumowujące wspomnienia Zosi Góreckiej, „matki chrzestnej” i koordynatorki projektu. Udało się wszystko zrealizować, dzieci dostały upominki nie tylko od wolontariuszy, ale również od Sołtysa i jego żony. Podziękowania biegły nie tylko ze strony dzieci, ale również nauczycieli biorących udział w realizacji projektu, a prośba o „jeszcze” w przyszłości, kierowana do UTW przez szkołę, dzieci i rodziców, zostanie zapewne wysłuchana. Podziękowania i zaproszenie były niezmiernie serdeczne, a w niejednym oku zakręciła się łezka – z radości i wzruszenia. Rzeczywiście to były „piękne dni zbratania trzeciego wieku z pierwszym wiekiem”, były „na piątkę”, a właściwie, jak stwierdziła jedna z nauczycielek, „na szóstkę z plusem”. Stosownym zakończeniem było wspólne śpiewanie i zabawa przy żartobliwych piosenkach śpiewanych przy akompaniamencie gitary.
Galeria zdjęć

 

 

 

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.