I zobaczyli gwiazdę na wschodzie - relacja

 Jak co roku, chór uniwersytecki "Rapsodia", zespół wokalny "Senior Singers" oraz poeci z grupy literackiej pod kierunkiem Gustawa Czerwika, zaprosili mieszkańców do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie na spotkanie literacko-muzyczne „I zobaczyli gwiazdę na wschodzie...".

Jedne radosne i skoczne, inne melancholijne i przejmujące. Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa, a wszystkie razem stanowią nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki – bo o nich mowa – w ciekawych aranżacjach i wykonaniu słuchaczy UTW w Chrzanowie usłyszeliśmy podczas koncertu. Nie był to jednaj koniec atrakcji, spotkanie uświetniły wiersze autorstwa naszych słuchaczy: Adama Kasperkiewicza, Teresy Bigaj, Władysława Chełmeckiego, Elżbiety Mikłas-Czarneckiej, Gustawa Czerwika, Katarzyny Miarczyńskiej, Heleny Gleń oraz wyjątkowa "Góralska pastorałka" autorstwa Adama Kasperkiewicza w wykonaniu w duecie ze Zdzisławem Hudzikiem.
 

 W programie koncertu znalazł się występ Chóru Rapsodia, zespołu Senior Singers, autorska kolęda w wykonaniu Urszuli i Tadeusza Siarczyńskich.
 

Wszyscy zgromadzeni słuchacze i zaproszeni goście brali czynny udział we wspólnym pielęgnowaniu tradycji bożonarodzeniowych. Dziękujmy za śpiew, życzenia i cudowną atmosferę, równocześnie zapraszając za rok na kolejne wspólne kolędowanie. Galeria zdjęć.

Kalendarz akademicki

◄◄
►►
czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

UTW w Chrzanowie.   Wszelkie prawa zastrzeżone   *   ©   Copyright 2013   *   Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.